İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Aksaray Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
 
RSS

Haberler

Aksaray Lojistik Depomuzda Kayseri iline sevkiyat... 08 Kasım 2018
foto
Aksaray AFAD depomuzdan Kayseri iline 180 adet Çadır, 240 adet yatak ve 960 adet Battaniye sevkiyatı yapılmıştır.
[Devamı]
Aksaray Lojistik DEPO'dan Mersin İline Konteyner sevkiyatı... 07 Kasım 2018
foto
Aksaray AFAD depomuzdan mersin ilinde kurulacak olan cep depoya konulmak üzere 240 adet çadır 5 adet konteyner içerisinde 5 tır ile gönderilmiştir.
[Devamı]
KOP destekli Kum Fırtınasını Önleme Projesinin uygulama Toplantısı yapıldı... 06 Kasım 2018
foto
KOP destekli Yenikent civarındaki meraların ıslah edilerek kum fırtınasının önlenmesine yönelik proje çalışması başladı. Proje ile ilgili ziraat odası Başkanımız sn. Emin KOÇAK ve tarım ve orman müdürümüz Sn. Bülent SAVLAK ile proje uygulamasını değerlendirdik.
[Devamı]
Sarıyahşi ilçemize Afet Farkındalık eğitimi verildi... 06 Kasım 2018
foto
İlçelerimize yönelik olarak yapılan eğitim programı kapsamında Sarıyahşi ilçesinde kaymakamlıkla koordineli olarak 10 kişiye afet farkındalık Egitimi verildi.
[Devamı]
Eskil İlçemize Afet Farkındalık Eğitimi Verildi... 05 Kasım 2018
foto
İlçelerimize yönelik olarak yapılan eğitim programı kapsamında Eskil ilçesinde kaymakamlıkla koordineli olarak 16 kişiye afet farkındalık Egitimi verildi.
[Devamı]
Sultanhanı İlçemizde Afet Farkındalık Eğitimi Verildi... 05 Kasım 2018
foto
İlçelerimize yönelik olarak yapılan eğitim programı kapsamında Sultanhanı ilçesinde kaymakamlıkla koordineli olarak 30 kişiye afet farkındalık Egitimi verildi.
[Devamı]
Haberleşme Gönüllülerimizin KBRN Eğitimlerini Tamamladık... 05 Kasım 2018
foto
Afet ve acil durumlarda telli ve telsiz haberleşmenin kesintiye uğraması veya haberleşmenin yetersiz kalması durumunda ekiplerimizin telsiz haberleşmesini sağlayacak olan haberleşme gönüllülerimizin KBRN bilgilendirme eğitimleri 29-30 kasım tarihleri arasında 10 saatlik program çerçevesinde tamamlandı.
[Devamı]
Hafif ticari araç kamyona çarptığı kazaya AFAD ekipleri müdahale etti... 05 Kasım 2018
foto
Akşam saatlerinde Aksaray- Konya karayolunun 67'nci kilometresinde meydana geldi. Adil Biçer (42) yönetimindeki 66 DP 349 plakalı hafif ticari araç, iddiaya göre yola aniden çıkan Ahmet Şahin (46) yönetimindeki 68 HL 407 plakalı pancar yüklü kamyona çarptığı kazaya AFAD Ekiplerimiz Müdahale etti.
[Devamı]
Envanter Bilgileri Veritabanı Hazırlıklarımıza Başladık... 01 Kasım 2018
foto
İlimizin ilçelerinde kapsayacak şekilde belirlediğimiz 74 alandaki bütün bilgilerini NetCAD ortamında altlık kullanarak sayısal hale getiriyoruz. Çalışma bittiğinde afet yönetiminde bütün bilgiler karar vericilerin kullanımında olacak ve çalışmaları ilgili bütün kurumlarla paylaşacağız. Çalışmalarımıza teknik destek veren il özel idaresi genel sekreterimize ve teknik personellerine teşekkür ederiz.
[Devamı]
Sayfalar: 123456   4142434445